Обавештење

Обавештење за ванредне ученике: АПРИЛСКИ И ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК

Sunday 17th May, 2020

Поштовани ванредни ученици,

Најпре да Вам пожелимо добро здравље и изразимо наду да сте Ви и Ваше породице успешно пребродили епидемију.

Како због околности изазваних епидемијом и проглашења ванредног стања нисмо били у могућности да реализујемо априлски испитни рок, обавештавамо Вас да је Министарство просвете дозволило да се организују испити за ванредне ученике.

Испити ће бити организовани уз строго придржавање здравствено-хигијенских мера и по прецизно утврђеном распореду. Сви испити ће се реализовати у просторији за рад ванредних ученика у којој могу у исто време боравити искључиво чланови комисије и кандидат. Обавезно је ношење маски и рукавица, дефинфекција кроз дезобаријеру на улазу, дефинфекција руку и мобилног телефона. Просторија у којој се одржавају испити ће се дезинфиковати и проветравати после сваког испита.

Матурски испити у јунском року ће бити реализовани од 8. до 12. јуна.

Све додатне информације можете добити радним данима од 8 до 14 часова од координатора рада са ванредним ученицима, Станојке Мачар.

У наставку Вас обавештавамо о терминима:

АПРИЛСКИ РОК

18. и 19. мај – Пријава испита;