Кораци према каријери – промоција факултета као део професионалне оријентације!

У среду, 17.априла 2024.године Пољопривредна школа са домом ученика ПК Београд била је домаћин високошколским установама и омогућила им је представљање у просторијама библиотеке.

Ученици трећег и четвртог разреда имали су прилике да се упознају са програмима рада, као и искуствима студената и професора поменутих факултета.

Своје програме представили су Академија струковних студија Шабац, одсек за пољопривредно-пословне студије и туризам; Пољопривредни факултет; Факултет ветеринарске медицине и Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије (МЕФ).

Захваљујемо свим учесницима који су се истакли својом стручношћу и преданошћу у промовисању установа. Њихово знање и ангажовање и заинтересованост наших ученика допринели су креирању веома пријатне атмосфере и успешности овог догађаја!