Raspored ispita za vanredne učenike

Распоред испита за ванредне ученике можете преузети путем овог линка:

Raspored-ispita-za-vanredne-JANUAR-2022-pdf

Распоред консултативне наставе за ванредне ученике

Путем овог линка можете преузети распоред консултација за ванредне ученике.

Тест из стручно-теоријских знања у оквиру матурског испита се планира за 26.јануар 2022.

Распоред смена и распоред звоњења у школи

Распоред звоњења у школи

Путем овог линка можете презети распоред звоњења и смене

Распоред смена

Смене се мењају недељно, почев од 1.9.2021. када су одељења другог и четвртог разреда пре подне, а одељења првог и трећег разреда после подне. Одељење 3-11 је у смени са другим и четвртим разредом, а одељење 3-10 у смени са првим и трећим разредом.

Упис у Дом – Прелиминарна листа

Прелиминарну листу за упис у Дом можете преузети овде.

Свим садашњим и бившим ученицима и колегама срећна школска слава Свети Сава

Од Светог Саве смо научили да је образовање моћ, а знање пут ка мудрости.

Само су деца истинска победа! Њихово образовање и васпитање је најважније за опстанак и будућност.

Свим ученицима и колегама честитамо школску славу – Светог Саву!

Погледајте видео који је са ученицима наше школе припремила колегиница Јасмина Љубисављевић уз помоћ колеге Божидара Љубића

Online nastava – važno obavaštenje za roditelje i učenike

Поштовани ученици и родитељи,

Од понедељка, 30. новембра Пољопривредна школа са домом ученика реализује програм наставе и учења онлајн.

Настава ће се реализовати преко гугл учионице за коју је Школа формирала своју платформу и у којој смо и до сада радили у онлајн недељама.

Новина је да ће се часови реализовати према распореду часова за сва одељења према сатници преподневне смене. Дакле, први час почиње у 9 сати, а седми се завршава у 13:10.

Часови ће се реализовати преко видео-конференцијске везе гугл учионица (меет). Присуство на часовима ће се евидентирати.

За ученике који немају материјално техничке могућности (рачунар са интернетом, лаптоп, таблет, телефон са камером и интернетом) Школа ће, у договору са одељенским старешинама, омогућити да родитељи узму на реверс школски таблет који би ученик користио током наставе на даљину, а најдуже до краја првог полугодишта. Уколико и ова опција не омогућава да се ученик адекватно укључи у онјалн наставу, Школа ће штампати материјал за учење, а обавеза је ученика/родитеља да у договорено време дођу у школу и исте преузму.

Школа је спремна да Вам помогне у отклањању недоумица око организације рада и, као и до сада, пружи сваку врсту подршке и помоћи.

Желимо вам добро здравље! Чувајте себе и своје ближње!

Резултати конкурса за пријем у ученички дом

Ранг листа за пријем ученика у ученички дом је објављена на огласној табли у холу Дома. Све потребне информације можете добити радним данима од 09 до 13 часова позивом на број 0118871858

ОБАВЕШТЕЊЕ О УПИСУ У ПРВИ РАЗРЕД

Поштовани ученици и родитељи,

Обавештавамо Вас да ће се упис у први разред наше школе у првом уписном кругу обавити 9. и 10. јула у просторијама школе од 8 до 15 сати, а у другом кругу 13.јула од 8 до 15 сати.

Обавештавамо родитеље да упис могу да реализују и  преко Портала еУправа и да, у том случају, не морају да долазе у школу.

Они који не искористе услугу преко Портала еУправа морају да дођу у школу.

Школа је увела додатне превентивне здравствено-хигијенске мере. Свако одељење ће се уписивати у посебној учионици. У исто време у учионици могу бити само чланови уписне комисије и по један ученик/родитељ. Остали ће сачекати у дворишту школе. Приликом уласка у зграду школе, обавезна је дезинфекција руку алкохолом и пролазак кроз дезо баријеру. Обавезно је ношење заштитне маске.

Добро нам дошли!

Обавештење за ванредне ученике – Распоред за јунски испитни рок 2020. године